האוצר של יניב

תמונה של הספר האוצר של יניב

מחבר: דן פורטמן, הוצאה לאור: ידיעות אחרונות, ספרי חמד טל-מאי, תרגום: , מס' עמודים: .

הסקירה שלי:

ספר מתוק ברמות עם איורים צבעוניים מקסימים ומלאי רגש. הספר ממחיש את העזרה ושיתוף הפעולה בין אחים, את האהבה בתוך המשפחה ואת החשיבות של הגנה על הדבר החשוב של הילד, האוצר שלו.

זהו ספר מסדרת "הספריה שלי", סדרה המיועדת לילדים ולילדות שמתחילים לקרוא לבד. הספרים כוללים כ 300 מילים בלבד.

ספר מקסים, ממליצה בחום!

יניב שומר את האוצר שלו בתיק ולכן הוא לוקח איתו את התיק לכל מקום. הוא אוכל עם התיק על הגב, יושב איתו במכונית ואפילו כשהוא לובש פיג'מה, התיק על גבו.

האוצר שלו גדל כל הזמן, הוא מכניס אליו: ספר, אוטו שבור, אותיות מספוג, קלמר עד שהתיק כבר לא יכול להיסגר והכל נופל החוצה. אחיו מתגייס לעזרתו וביחד הם מפזרים את האוצר בסלון ומוסיפים לו המון חפצים.

בערב, כשיניב נכנס לאמבטיה, אבא מסדר הכל במקום. למחרת בבוקר יניב ואחיו שוב מפזרים הכל, מוסיפים המון דברים והפעם מושכים גם את אבא ואמא ומצטרפים גם הם לאוצר, כל המשפחה כולה נכנסת מתחת לפסנתר ועכשיו האוצר נמצא בדיוק במקום הנכון.

קריאה נעימה!

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

נִיב שׁוֹמֵר אֶת הָאוֹצָר שֶׁלּוֹ בְּתִיק. אֶת הַתִּיק הוּא לוֹקֵחַ אִתּוֹ לְכָל מָקוֹם, אֲפִלּוּ לָאַמְבַּטְיָה. הָאוֹצָר הוֹלֵךְ וְגָדֵל, וְהַתִּיק הַקָּטָן אֵינוֹ מֵכִיל אוֹתוֹ יוֹתֵר. מַזָּל שֶׁאָחִיו שֶׁל יָנִיב, נִמְרוֹד, בָּא לְעֶזְרָתוֹ, וְהַשְּׁנַיִם עוֹשִׂים יַחַד הַכֹּל כְּדֵי לִשְׁמֹר עַל הָאוֹצָר.

זֶהוּ סִפּוּר מְחַמֵּם לֵב עַל אַחֲוָה בֵּין אַחִים, עַל אַהֲבָה, ועל מַהוּתוֹ שֶׁל אוֹצָר אֲמִתִּי.

הַסִּפְרִיָּה שֶׁלִּי הִיא סִדְרָה הַמְּיֹעֶדֶת לִילָדִים וְלִילָדוֹת שֶׁמַּתְחִילִים לִקְרֹא לְבַד. סִפְרֵי הַסִּדְרָה כּוֹלְלִים כִּשְׁלֹושׁ מֵאוֹת מִלִּים בִּלְבַד וּמַצִּיגִים סִפּוּרִים מוֹתְחִים, מְבַדְּרִים וְנוֹגְעִים לַלֵּב, מְלֻוִּים בְּאִיּוּרִים מַרְהִיבִים שֶׁמּוֹסִיפִים לַחֲוָיַת הַקְּרִיאָה הָרִאשׁוֹנָה. מַטְּרַת הַסִּדְרָה לְלַמֵּד לִקְרֹא בְּעֶזְרַת סִפּוּרִים טוֹבִים, וּבְמַקְבִּיל לְעוֹדֵד אֶת אַהֲבַת הַסִּפְרוּת וְהַקְּרִיאָה.

סִיַּמְתֶּם לִקְרֹא? צִבְעוּ אֶת סִימַן הַקְּרִיאָה בָּעַמּוּד הָאַחֲרוֹן!

תגובות

תגובות