אהוד מנור לעולם בעקבות השמש

תמונה של הספר אהוד מנור לעולם בעקבות השמש

מחבר: אהוד מנור, הוצאה לאור: , תרגום: , מס' עמודים: .

הסקירה שלי:

ספר מנגן מקסים עם מיטב שיריו של אהוד מנור לילדים בעיבודים חדשים שנעשו על ידי ליאור רונן.

הספר הוא אחד מתוך סדרת צלילי ילדות, סדרת ספרים מנגנים שנועדה להכיר לקטנים את השירים הקלאסיים של גדולי המוזיקאים הישראלים.

בתחילת הספר ישנה הקדמה קצרה שכתבה אשתו של אהוד מנור בו היא מספרת על בעלה שהפך לאחד הפזמונאים הידועים בארץ.

בספר מופיעים שירים ובצידו השמאלי ישנה תיבה ארוכה עם קלידי פסנתר ולצידם עיגולים ללחיצה על ניגון השיר. בעיגולים מופיעים אותם האיורים המקסימים שבספר רק בקטן בכדי לסמל איזה שיר יתנגן בלחיצה עליהם.

בין השירים תוכלו למצוא את:

בשנה הבאה, אבניבי, אחותי הקטנה, ברוש, מי אוהב את השבת, שלום כיתה א', מי ראה את באני, גלי, עניין של זמן ולעולם בעקבות השמש.

ספר נוסטלגי, מרגש ונעים לקריאה ולשירה! תהנו!

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

בשנה הבאה, אבניבי, שלום כיתה א', לעולם בעקבות השמש…
שיריו הנפלאים של אהוד מנור מלווים אותנו מילדות לכל מקום שאליו אנחנו הולכים. הם כמו חברים טובים, ותמיד מרגש לחזור ולפגוש אותם בתחנות חיינו השונות. עם השנים הם הפכו להיות חלק בלתי נפרד מאתנו, ואנחנו חלק בלתי נפרד מהם.

כעת אנחנו שמחים להציג בפניכם ספר מנגן, ובו מיטב משיריו של אהוד מנור לילדים בעיבודים חדשים שנעשו במיוחד בשבילכם, כדי שתוכלו לשיר אותם ביחד, הורים וילדים, ולזכות ברגעי אושר משותפים. איוריה המקסימים של הדס חורי מלווים את השירים ומוסיפים להם חיוך וקריצה.

אהוד מנור (13 ביולי 1941 – 12 באפריל 2005) היה פזמונאי, מנחה טלוויזיה, חתן פרס ישראל בתחום הזמר העברי לשנת 1998. הוא נולד בבנימינה, ולאחר שירותו הצבאי התקבל לעבודה ב"קול ישראל" כעורך מוזיקלי. במהלך השנים הוא כתב שירים רבים, שהפכו לנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית. הוא עבד עם הזמרים והמלחינים הגדולים ביותר, ביניהם מתי כספי, נורית הירש, שושנה דמארי, חוה אלברשטיין, בועז שרעבי, גלי עטרי ורבים אחרים.

סדרת צלילי ילדות היא סדרת ספרים מנגנים, שבעזרתה יזכה הדור החדש של ילדינו להכיר את שירי הילדות הקלאסיים של גדולי המוזיקאים הישראלים בפורמט עכשווי ומרהיב עין.

תגובות

תגובות