עדיין לא נפגשנו

תמונה של הספר עדיין לא נפגשנו

מחבר: סופי קאזנס, הוצאה לאור: הכורסא, תרגום: ניצן לפידות, מס' עמודים: 392.

הסקירה שלי:

סיפור רומנטי חמוד וכיפי. אהבתי מאד את ספרה הקודם של סופי קאזנס ונהניתי מאד גם מהספר הזה.

הכתיבה זורמת, מלאה בהומור וכמובן עם הפי אנד, ממליצה בחום!

לורה היא עיתונאית לייף סטייל והיא כותבת על סיפורי אהבה מיוחדים בעיקר על זוגות שהכירו במקרה ומייד התאהבו.

לורה בשנות העשרים לחייה. היא לא הכירה את אביה מעולם. אמה נפטרה והיא מחליטה לעשות כתבה על סיפור האהבה המדהים של הוריה, כפי ששמעה מפי אמה כל חייה. לשם כך היא נוסעת לחו"ל לאיי התעלה, המקום בו הכירו הוריה. כשהיא מגיעה לאי, ואז היא מגלה שבטעות אספה את המזוודה הלא נכונה בשדה התעופה.

היא מחטטת במזוודה ומגלה שהיא שייכת לגבר שעליו חלמה כל חייה: גבר עשיר עם סטייל בדיוק כמו שהיא אוהבת.

לורה בטוחה שהוא הגבר שלו חיכתה כל חייה ושהחלום שלה עומד להתגשם ולכן היא שוכרת נהג מונית שיעזור לה למצוא את הבעלים המסתורי של המזוודה ובין היתר ייקח אותה למסע באי בעקבות סיפור האהבה של הוריה.

נהג המונית נראה מוזנח, עם זקן ארוך, מבוגר, כעוס ועצוב. הם מבלים הרבה זמן ביחד באי והוא לוקח אותה למקומות שבהם בילו הוריה. ככל שהחיפוש אחר הבעלים של המזוודה מתעכב והזמן עובר, לורה לומדת להכיר את נהג המונית ונקשרת אליו. הם הופכים להיות חברים טובים, משוחחים המון ומעודדים זה את זו. כשהוא בוטח בה הוא מספר לה את סיפור חייו ושומע את סיפור חייה.

במהלך המסע, לורה מגלה פרטים מפתיעים אודות אמה ואביה, סודות ושקרים שסופרו לה והאמת שתתגלה לה, תשנה את חייה ותלמד אותה מה באמת חשוב בחיים.

כשמגיע סוף סוף רגע המפגש עם הגבר המסתורי, לורה מתלהבת ומגלה שיש בו את כל מה שחיפשה בגבר אבל אז היא מבינה שזה לא פשוט עבורה, מסתבר שהיא פיתחה רגשות כלשהם לנהג המונית. היא צריכה לברר מה פשר הרגשות ולהחליט החלטות גורליות לגבי עתידה.

במי תבחר לורה? האם הגבר העשיר הוא הגבר המושלם עבורה? מה מרגיש כלפיה, אם בכלל, נהג המונית? האם היחסים ביניהם הם יחסי חברות בלבד או מעבר לכך? למה נהג המונית בודד ועצוב? מה הוא מסתיר? האם הוא יכול להבטיח ללורה עתיד? מה תגלה לורה אודות אביה? מה אמה הסתירה ממנה? האם באמת סיפור האהבה של הוריה הוא כזה מיוחד?

תקראו ותגלו. סיפור רומנטי מהנה ומרענן!

ותזכרו תמיד: לאהבה אין חוקים! היא יכולה לקרות בכל זמן ובכל מקום!

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

סיפור מצחיק שמחמם את הלב מאת מחברת רב־המכר ניפגש שוב בשנה הבאה.

לורה היא רומנטיקנית חסרת תקנה ועיתונאית לייף סטייל שכותבת על סיפורי אהבה מהאגדות. עכשיו היא נוסעת לאיי התעלה בניסיון לשחזר את סיפור האהבה הגדול מהחיים של הוריה.
כשהיא מגיעה לחדר המלון ומגלה שאספה את המזוודה הלא נכונה בנמל התעופה, היא מתחילה לחפש בתכולתה כדי לגלות מי הבעלים. הפשפוש האקראי מותיר את לורה בלי אוויר: הפריטים במזוודה מוכיחים ללא שום צל של ספק שבעליה הוא "האחד", גבר חלומותיה!

בלי לחשוב פעמיים, לורה שוכרת את שירותיו של נהג מונית זעוף שידריך אותה ברחבי האי המנומנם ויעזור לה לאתר את הבעלים של מזוודת המסתורין וגם לשחזר את צעדיהם של הוריה. אבל ככל שמאמציה למצוא את גבר המסתורין מתארכים, לורה מבינה שאולי לגורל יש תוכניות אחרות עבורה. ייתכן ש"הסוף הטוב" שלה שונה לגמרי ממה שחלמה.

"הומור ושנינות נפלאים שבזכותם אי-אפשר להניח את הספר מהיד. כל אוהבי הקומדיות הרומנטיות ייהנו מהספר הזה!" – פאבלישרז ויקלי

"חופשה חמימה, שנונה ומקסימה להפליא על הים, שתשמח את כל אוהביה של סופי קינסלה." – קירקוס ריוויוז

"עדיין לא נפגשנו מלא רגעים מצחיקים, קסם מרגש ודמויות מרתקות. בקומדיה הרומנטית הזאת יש כל מה שצריך." – וומנס וורלד

תגובות

תגובות