סחרור גורלי

תמונה של הספר

מחבר: דנה לוי אלגרוד, הוצאה לאור: עצמית, תרגום: לא רלוונטי, מס' עמודים: 498.

הסקירה שלי:

ספר עוצר נשימה! סיפור מעניין ומורכב המשלב מתח, רומנטיקה ואירוטיקה. אני מודה שניגשתי לספר בחשש כי אהבתי מאד את התשוקות ופחדתי להתאכזב ממנו אבל לשמחתי נהניתי מאד, הוא אחר לגמרי אבל בהחלט לא פחות טוב ממנו.

הדמויות נכנסו לי ללב והרגשתי שאני חיה את הסיפור בלי יכולת להתנתק ממנו עד הסיום.

יש בספר קטעי סקס במינונים הנכונים והתיאורים מעודנים ובהחלט מתבלים את הספר בטעם טוב.

דנה מוכשרת ללא כל ספק! ממליצה בחום!

 הגיבורה שמה מישל אבל גם לוסי, נותנת עדות במשפט עקב פרשייה שאחיה מעורב בה. כתוצאה מעדותה המפתיעה, היא נאלצת להיכנס לתוכנית להגנת עדים ולהתנתק מחייה הנוכחיים וממשפחתה. היא מועברת לעיירה שוממה, נאלצת לשנות את שמה וזהותה וחייה משתנים לרעה. היא בודדה, עובדת כמלצרית ומאד מתוסכלת.

גם בעיירה עולים על עקבותיה ושוב היא מועברת למקום אחר. היא נכנסת למערבולת לא פשוטה. היא נאלצת להתגורר בבית מלון שבו היא פוגשת את אחד השותפים שאחיה עבד איתו ושהיה נוכח במשפט. אותו שותף נקרא בפיה "הטורף", הוא יצור לא אנושי, כעוס ואדיש, אך מושלם ביופיו והיא מכנה אותו "חצי אל וחצי בן אדם".

כל אותו זמן, היא במעקב צמוד מצד שני אנשים: סוכן ה FBI ששומר עליה יום ולילה והטורף ששלח נהג שיעקוב אחריה 24 שעות, כך שהיא במעקב ושמירה מכל הכיוונים.

מישל נקרעת בין שני הגברים, היא לא יודעת מי באמת לצידה ורוצה בטובתה ומי משתמש בה ומנצל אותה. היא נאלצת לקבל הרבה החלטות גורליות ונתקלת באלימות פיזית, בעיות בריאות , מקרה רצח ועוד.

יש המון הפתעות בסיפור. לאט לאט מרכיבים את הפאזל ומבינים מי נגד מי.

מישל מוצאת את עצמה נמשכת לסוכן ה FBI ולאנושיות שבו אך מצד שני מרגישה משיכה בלתי הגיונית כלפי הטורף הקשוח.

במי מישל תבחר? מה יעלה בגורל חייה? מיהו הטורף ולמה הוא כזה קר? מה הקשר של איש הFBI לטורף? רוצו לקרוא ותגלו בעצמכם!

 הכתיבה של דנה סוחפת ומרתקת. אהבתי מאד את הסיום ובייחוד את משפט הסיום שהותיר אצלי חיוך גדול. ממליצה בחום!

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

אירועי היום אינם נותנים לי מנוח והדיוקן של הטורף צץ ועולה לנגד עיניי. הגודל שלו כמעט בלתי אנושי, והפנים שלו נראות כאילו מישהו חצב אותן באבן. כל תו בפניו מסותת באופן מושלם, והיכולת שלו לשמור על הבעה אטומה מצמררת אותי. ממש כמו חצי אל וחצי בן אדם. אבל הטורף שלי הוא לא הבן של זאוס, הגיוני יותר שהוא הבן של אל הזעם…

מישל נדרשת לתת עדות גורלית בבית המשפט, ומהלך האירועים מאלץ אותה להתנתק מחייה, מחבריה ומבני משפחתה ולהצטרף לתכנית להגנת עדים. הנחיתה מהחיים הזוהרים כתקציבאית במשרד פרסום בניו יורק אל החיים האפורים כמלצרית בעיירה שכוחת אל – קשה וכואבת. וכשהיא כבר משלימה עם חייה החדשים והמשעממים, זהותה נחשפת והיא נשאבת לתוך מערבולת של תככים, מזימות ויצרים.

מישל מוצאת את עצמה נקרעת בין שני גברים המבקשים לפרוש עליה את חסותם. האחד הוא איש חוק והאחר הוא איש עסקים קשוח שטיבו שנוי במחלוקת, ושניהם מנהלים ביניהם מאבקים של כוח וכבוד. אך מי מהם באמת רוצה בטובתה, ומי מבקש רק לנצל אותה לצרכיו? במציאות קשה ומסעירה, שבה האדם שממנו ברחה אמור כעת לדאוג לביטחונה, מישל נאלצת להמר על חייה.

סחרור גורלי הוא רומן מתח מסעיר וחושני השואב את הקוראים לתוך עולם אפל ומרגש.

דנה לוי אלגרוד, נשואה ואם לשניים, היא מרצה לתקשורת במרכז הבינתחומי בהרצליה.

סחרור גורלי הוא ספרה החמישי. סדרת "התשוקות" פרי עטה – התשוקה לשרוד, התשוקה לחיות, התשוקה לאהוב והתשוקה להאמין, נכנסה לרשימות רבי-המכר בארץ ובחו"ל.

תגובות

תגובות