ניפגש שוב בשנה הבאה

תמונה של הספר כשניפגש שוב בשנה הבאה

מחבר: סופי קאזנס, הוצאה לאור: הכורסא הוצאה לאור, תרגום: כנרת היגינס-דוידי, מס' עמודים: 378.

הסקירה שלי:

רומן רומנטי משעשע, קליל וזורם עם הפי אנד. קראתי את הספר בשעתיים, כיף לניקוי ראש, ממליצה בחום!

הגיבורה היא מיני קופר. כל יום הולדת שלה החל ב 1 בינואר מסתיים באסון. אמה סיפרה לה שחוסר המזל הזה שלה הוא בגלל בחור בשם קווין המילטון.

כשהיא נולדה אמה ואמו של קווין היו ביחד בבית החולים. באותה שנה הובטח פרס כספי למי שתלד את התינוק הראשון של השנה. אמו של קווין הקדימה את אמה של מיני בדקה אחת וזכתה בפרס.

אמה סיפרה לה שהיא תכננה לקרוא למיני בשם קווין אבל אמו גנבה לה את השם וקראה לבנה קווין.

מאז אותו יום, קווין זוכה למזל הטוב ולמיני יש מזל רע.

ביום הולדתה השלושים מיני נתקלת בקווין היזם החתיך והעשיר במסיבת יום הולדתו. העסק של מיני להכנת פאי עומד לפשוט רגל ולעומתה, נראה שקווין מצליח מאד.

למרות שחייהם מתנהלים במסלולים שונים לחלוטין, מאז אותה פגישה מקרית, היא נתקלת בקווין מספר פעמים ומנסה להבין האם יש בכל זאת משהו שמחבר אותם ומה משמעות ההתרגשות שהיא חוות בכל פגישה עימו.

מיהו באמת קווין? האם חייו אכן תמיד היו מלאי מזל טוב? מה יתפתח בין מיני לקווין? האם מיני תצליח לזכות למזל טוב?

תקראו ותגלו.

סיפור על חברות, אהבה ומימוש עצמי.

 

 

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

מיני קופר יודעת בוודאות שני דברים – שימי הולדתה, החלים ביום הראשון של השנה, תמיד מסתיימים באסון, ושזה הכול בגלל גבר שמעולם לא פגשה, ששמו קְוִוין המילטון.

הכול התחיל כשמיני נולדה קצת אחרי חצות בערב השנה החדשה של 1990. אמהּ היתה בטוחה שתזכה ללדת את התינוקת הראשונה של שנות התשעים ותזכה בפרס גדול, אולם קווין הקדים אותה בדקה אחת גורלית וזכה בפרס. ואם זה לא מספיק, נראה שאמו לקחה את השם שמיני היתה אמורה לקבל. מאז אותו לילה בבית החולים, קווין זוכה בכל המזל הטוב ומיני בכל המזל הרע.

כשמיני נתקלת בקווין במקרה במסיבת ערב השנה החדשה ביום הולדתם השלושים, היא לא מופתעת. נדמה שהיזם העסקי החתיך והמקסים באמת נהנה מהכול בזמן שהיא עומדת לאבד את העסק שהקימה ואת ביתה. אבל אם קווין ומיני באמת שייכים לעולמות נפרדים, מדוע דרכיהם מצטלבות פעם אחר פעם? ומדוע כל מפגש מתסכל ביניהם משאיר טעם לעוד?

ניפגש שוב בשנה הבאה הוא סיפור אהבה מרגש, מצחיק ומפתיע, שבוחן את דרכו של הגורל להוביל אותנו אל האנשים הכי לא צפויים, נגד כל הסיכויים.

סופי קאזנס מתגוררת באי ג'רזי. ניפגש שוב בשנה הבאה הוא ספר הביכורים שלה.

"רומן ביכורים נוגע ללב. ההבזקים מהשנים הקודמות ועלילות המשנה מוסיפים עומק, ודמויות המשנה קורעות מצחוק ומוסיפות קלילות בדיוק במקומות הנכונים. הספר של קאזנס מלא ברגישות ובהומור ייחודי." – פאבלישרז ויקלי

"רומן כתוב לעילא על אהבה, גאולה, חברות והעצמה אישית. הספר הזה הוא תענוג גדול; הוא מחמם את הלב וכיף להתכרבל איתו." – סן פרנסיסקו בוק ריוויו

"ניפגש שוב בשנה הבאה הוא קומדיה רומנטית חכמה ולא שגרתית… חובבי הקומדיות הרומנטיות יתענגו על ההומור והאנרגיה בסיפור של קאזנס, שעוסק בגילוי עצמי, בקבלה ומחילה ובחוסנן של חברויות." – שלף אוורנס

תגובות

תגובות