חיים מושלמים

תמונה של הספר

מחבר: דניאל סטיל, הוצאה לאור: כנרת זמורה דביר, תרגום: אביגיל בורשטיין, מס' עמודים: 256.

הסקירה שלי:

רומן רומנטי חמוד ומהנה. למי שמחפש כמה שעות של הנאה עם הפי אנד מכל הכיוונים. מומלץ מאד!

 הגיבורה היא בלייז, אשת טלוויזיה מפורסמת ומאד מצליחה שטסה ברחבי העולם ועורכת ראיונות עם אנשים מפורסמים ובעלי השפעה.

לבלייז יש בת שהתעוורה כתוצאה ממחלת הסוכרת, שאותה היא מסתירה מהציבור. הבת, סלימה, גרה בנפרד במרכז מיוחד עם מטפלת צמודה.

יום אחד התרחש אסון במרכז שבו גרה סלימה והיא נאלצת לעזוב את המקום ולחזור לגור עם אמה.

מכיוון שלא נמצאה מטפלת מתאימה, בלייז נאלצת לשכור את סיימון בתור המטפל של בתה. היא קיבלה עליו המלצה ממנהל המרכז שנסגר זמנית.

סיימון גבר יפהפה שצעיר בחמש עשרה שנים מבלייז. לא פשוט להכניס גבר הביתה. לא פשוט גם פתאום לחזור לטפל בבת בייחוד שבלייז רגילה להיות לבד ולנדוד בעולם.

בלייז ובתה לומדות להכיר את סיימון. סיימון מאד עוזר לסלימה להלמוד להיות עצמאית ולפתח את עצמה.

יש פה גם סיפור על אם ובתה שלומדות להכיר טוב יותר זו את זו ולגור ביחד, להתמודד עם קשיים ולהכיר את עצמן טוב יותר. במקביל נרקם סיפור אהבה מיוחד שנתקל בהרבה קשיים אבל מסתדר על הצד הטוב ביותר.

 סיפור חמוד, רומנטי המלמד אותנו שלאף אחד אין חיים מושלמים, הכל למראית עין, כל אחד סוחב על גבו “תיקים” משלו, צריך לשאוף לחיים מאושרים, מלאים ומשמעותיים הכוללים שילוב בין קריירה למשפחה והמון המון אהבה.

 ממליצה בחום!

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

בלייז מקארתי, אשת טלוויזיה מפורסמת, מנהלת קריירה מפוארת ומסתובבת ברחבי העולם לראיונות נוקבים עם ראשי מדינות. מבחוץ נראה שיש לה הכול. אבל בחייה הפרטיים יש סוד: בת שאיש אינו יודע עליה.

הבת, סלימה, התעוורה בילדותה עקב מחלת הסוכרת. לאור צרכיה המיוחדים היא מתגוררת במרכז מיוחד, שם היא זוכה לטיפול רפואי ולליווי צמוד. כשבית הספר שלה נסגר בעקבות טרגדיה, עוברת סלימה לדירת אמה בניו־יורק, ופתאום השתיים צריכות ללמוד לחיות יחד.

הכול מסתבך עוד יותר עם בואו של סיימון וורד – מטפל יפה תואר בן שלושים ושתיים. סיימון מסרב לקבל את מגבלותיה של סלימה והופך את עולמן של האם ובתה. כאשר רשת החדשות שוכרת כתבת צעירה יפהפייה החותרת תחתיה, נדמה לבלייז שחייה יוצאים משליטה. ובינתיים, בדירה הניו יורקית שלה, נולדת אהבה.

דניאל סטיל היא סופרת אמריקנית מהפופולריות בעולם. היא כתבה עשרות רבי־מכר שתורגמו ל־43 שפות ברחבי העולם, ונמכרו ב־800 מיליון עותקים!

"רומן קלאסי של סטיל על אם ובתה המתבגרת הסוללות לעצמן יחד את דרכן בחיים תוךהתגברות על טרגדיה ואינספור אתגרים, ובדרך לומדות דבר או שתיים על עצמן."

לייבררי ז'ורנל

"השיעור החשוב שלומדות האם והבת על אהבה, נאמנות ומשפחה הוא שמקרב אותן שובזו לזו לקראת חיים אמיתיים משמעותיים."

קלוזר ויקלי

הגברת הראשונה של הספרות בארה"ב ובעולם

חוזרת להתפרסם בישראל עם הרומן החדש חיים מושלמים

מכרה יותר מ-800 מיליון עותקים.

מחזיקה בשיא גינס לסופרת ששהתה הכי הרבה זמן ברשימת רבי המכר של הניו-יורק טיימס:381 שבועות רצופים (כ-8 שנים, כותרים שונים כמובן).

ספריה תורגמו ל-28 שפות וראו אור ב-47 מדינות.

מאז ספרה הראשון כל ספריה הופיע ברשימת רבי המכר.

 

תגובות

תגובות