במציאות אחרת

תמונה של הספר

מחבר: נעמה סכר, הוצאה לאור: עצמית, תרגום: לא רלוונטי, מס' עמודים: 387.

הסקירה שלי:

רומן מתח המשלב בתוכו אהבה ותשוקה. הסיפור מותח מהרגע הראשון, קריא, זורם ומעניין. התחלתי אתמול לקרוא וסיימתי היום. מומלץ!

הגיבורה הראשית היא ענת, בחורה בת 23 מבאר שבע, שנולדה למשפה קשת יום ועברה חיי ילדות מלאי קשיים ואלימות. שני אחיה קשורים בעולם הפשע, צורכים סמים ומסובכים עמוק בפרשיות שונות.

ענת מחליטה לברוח מעברה ולהתחיל חיים חדשים. היא עונה למודעה של חיפוש מטפלת לבתו של מנכ”ל חברה בינלאומית, אלמן בן 29 שאיבד את אשתו ממחלה קשה.

מהרגע שענת ובן נפגשים, מורגשת משיכה חזקה ותשוקה ביניהם אך הם מנסים להילחם ברגשות ולשמור על קשרי עבודה.

בהמשך הם נסחפים אבל אז עברה של ענת רודף אחריה והיא חוששת לחיי בן ובתו. היא בורחת.

מכאן מתחיל מסע הבריחות של ענת, הפחדים, האיומים והגעגועים לבן.

האם אפשרי לברוח מעולם הפשע? האם אפשר להשתחרר מהעבר ולהתחיל חיים חדשים? מהם הסודות שענת מסתירה? במה היא מסובכת? האם האהבה יכולה לנצח?

אם אתם רוצים לגלות, ממליצה לכם בחום לקרוא את הספר הזה!

אצטט קטע שאהבתי במיוחד: “כל דבר שפוקד אותנו, מחזק ומעצים. כל עוד נתמודד בגבורה ובראש מורם, הקשיים יהפכו לתובנות בחיים. הם יעזרו לנו להתרומם ולנסוק מעלה”.

זה משפט כל כך נכון בעיניי, מי שמכיר אותי ואת סיפור חיי יכול להבין עד כמה.

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

‎"הגבולות הברורים שהצבנו לעצמנו מיטשטשים, ואני חוצה אותם. מתעלמת מתמרורי האזהרה בדרך ומפתחת כלפיו רגשות אסורים. המציאות מכה בי במשחק מעוות, שאני משחקת עם הלב. מאוחר מדי לסגת. הסערה החלה, וחומות לבי נפרצו".

‎ענת צור, בת 23 משכונת מצוקה בבאר שבע, מחפשת מפלט מחייה רוויי הקשיים והאלימים, שסיפקו לה אחיה הגדולים ועולם הפשע בו שזורים חייהם.
‎בן ריטמן, מנכ"ל חברה בינלאומית בן 29, נותר בודד ושבור לב יחד עם בתו הקטנה, לאחר שאיבד את אשתו ממחלה קשה. הקושי לגדל אותה לבד מוביל אותו לחפש עבורה מטפלת במשרה מלאה.
‎מודעה אחת במדור הדרושים מזמנת פגישה גורלית המשנה את חייהם…
‎ענת ובן, שמגיעים מעולמות שונים, נסחפים בתשוקה חסרת מעצורים לתחילתו של רומן חושני המטלטל את חייהם. התחושות העזות משתלטות על שניהם, אך העבר של ענת בא ורודף אותם. סודות אפלים מחייה מתחילים לצוץ ולהרוס את כל מה שחלמה עליו, ועליה למצוא את הדרך להתמודד איתם.
‎מה קורה כאשר העבר חודר להווה ומאיים להרוס את העתיד לבוא? האם האהבה החזקה יכולה לגבור על המכשולים ולשנות את פני המציאות? ומה יהיה המחיר אותו תצטרך ענת לשלם?
‎״במציאות אחרת״ הינו רומן ביכורים המשלב בתוכו מתח, אהבה ותשוקה.
‎נעמה סכר, נשואה ואם לשלושה, רקמה סיפור מרגש ויוצא דופן על הנחישות והיכולת לשרוד במקומות חשוכים, בהם אנשים נופלים ולא קמים. סיפורם של ענת ובן מוכיח כי החיים מתחילים היכן שהפחד מסתיים.

תגובות

תגובות