בין המילים

תמונה של הספר בין המילים

מחבר: לינדה מזרחי, הוצאה לאור: הוצאת יהלומים, תרגום: לא רלוונטי, מס' עמודים: 350.

הסקירה שלי:

רומן חמוד, קליל וזורם. אמנם זה לא הז'אנר המועדף עלי אבל אחרי ספרים כבדים ועצובים כיף לקרוא סיפור אהבה רומנטי עם סוף טוב ואופטימי שייתכן רק באגדות.

יש פה שני סיפורים בספר אחד: סיפור אחד זה הספר שיסמין כותבת והסיפור השני זה סיפורה האישי, סיפור ההתאהבות של יסמין. אהבתי מאד את הרעיון המקורי.

ממליצה בחום למי שאוהב את הז'אנר הרומנטי בשילוב ארוטיקה מעודנת.

יסמין וייצמן היא סופרת מצליחה. היא נשלחת על ידי המולי"ת שלה ליוון בכדי לכתוב בשקט את הספר הבא שלה.

היא מגיעה לאתונה ומתרשמת מהנופים המדהימים ומהאווירה הכייפית ופוגשת איש עסקים יווני מצליח ועשיר שבין היתר הוא הבעלים של המלון שבו היא מתארחת. הוא גבר מאד מבוקש וכל הבחורות הצעירות והחתיכות מקרקרות סביבו כל הזמן אבל הוא שם עין על יסמין שמתקרבת לגיל ארבעים ונחשבת "מבוגרת" וזה מאד מחמיא לה. יסמין נסחפת איתו לרומן חושני, הם מטיילים, נהנים וכמובן יש תשוקה וסקס. יסמין חושבת שזאת הרפתקה חד פעמית, רומן זמני שיימשך עד סיום כתיבת הספר וחזרתה לארץ אבל מסתבר שיש לה רגשות כלפיו והיא מבינה שהיא מאוהבת בו. כשהיום הזה מגיע,יסמין מבולבלת.

כמו שכתבתי, יש פה שני סיפורים, הסיפור הדמיוני שיסמין כותבת וסיפור התאהבותה של יסמין בחתיך היווני. הסיפור הדמיוני מושתת אמנם על סיפורה האישי של יסמין אבל בניגוד להפי אנד שאפשרי בסיפור הדמיוני,יסמין גרושה ויש לה ילד קטן שהשאירה בארץ, אז לא נראית באופק אופציה להפי אנד.

מה יהיה סוף הסיפור? האם גם למאהב היווני יש רגשות כלפיה? האם מערכת יחסים טרנסאטלנטית כזאת יכולה לשרוד? תקראו ותגלו.

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

"באמת אין צורך שנריב. אני משחררת אותו בעוד שבוע. מה דעתך שתיגשי לשולחן שלנו להגיד שלום, תשבי לידנו ואני אגרום לו להסתכל עלייך?"

"את רצינית?" שאלה בפליאה.

אני רצינית? שאלתי את עצמי בעוד יותר פליאה. אלוהים, זהו! עכשיו אני בטוחה שאם הצעתי דבר כזה כנראה השתגעתי סופית ושום פסיכולוג או פסיכיאטר לא יצליח לעזור לי.

"כן."

"תודה," היא חיבקה אותי ולא האמנתי שאני עושה את זה, אבל כנראה הייתי זקוקה למשהו שיכניס אותי לפרופורציות וינחית אותי בחזרה למציאות. עמדתי לעזוב תוך פחות משבוע ולא רציתי לאפשר לעצמי לשכוח את הנתון הזה אפילו לא לדקה.

חלפו שנתיים מאז שיסמין ויצמן, סופרת מצליחה, הוציאה את רב המכר האחרון שלה. שירלי, המו"לית שלה, מעמידה בפניה מועד אחרון להגשת כתב-יד לספרה הבא ושולחת אותה לאתונה שביוון בניסיון לעורר את רוח היצירתיות שבה.

עם הרבה לבטים והתחבטויות, יסמין אורזת את בגד הים השלם, המחשב הנייד ואת הציניות שלה לתוך מזוודה וטסה.

באתונה היא מוצאת מחדש לא רק את המוזה, אלא גם הרבה מעבר לכך. בינות הנופים מופלאים של יוון יסמין כותבת את ספרה החדש ונסחפת להרפתקה רומנטית וחושנית, אך מה קורה כשהמציאות מתערבבת עם הפנטזיה? מה יהיה סופו של הסיפור? התשובה, כמו בסיפורים, חבויה בין המילים.

בין המילים הוא ספרה הרביעי של לינדה מזרחי. קדמו לו שלושת ספרי טרילוגיית גולד שהפגישו את הקוראים עם הזוג ויליאם גולד וקתרין וילסון: תפסתי אותך, עכשיו תורי ולקחת סיכון. ספריה של מזרחי נחלו הצלחה מרובה ודורגו ברשימות רבי המכר.

תגובות

תגובות