בולי

תמונה של הספר בולי

מחבר: פנלופה דאגלס, הוצאה לאור: הוצאת אהבות, תרגום: , מס' עמודים: 320.

הסקירה שלי:

רומן נעורים חמוד שהינו הראשון בסדרת "נפלנו כך". סיפור אהבה זורם וקליל בין נערה ונער, טייט וג'ארד, מתאים במיוחד לבני נוער אבל בהחלט כייפי בכל גיל. ממליצה למי שבא לו כמה שעות של הנאה.

טייט וג'ארד גדלו בשכנות, הם היו החברים הכי טובים. השניים בילו ימים שלמים ביחד והיו מאד קשורים זה לזו, כמו אחים. ג'ארד גדל עם אמו. יום אחד ג'ארד נסע לבקר את אביו וכאשר הוא חזר, משהו בו השתנה. הוא אף פעם לא סיפר מה קרה לו ומהרגע שחזר היה נדמה שהוא שונא את טייט. הוא גרם לכל הילדים להתרחק ממנה, להתנכל לה ולהחרים אותה.

אמה של טייט נפטרה והיא גדלה עם אביה. הם נסעו לשנה כדי להתרחק קצת ולנקות את הראש. כאשר טייט חזרה לשנה האחרונה בתיכון, היא החליטה להיות חזקה ולא לתת לג'ארד להרוס את חייה. היא מחליטה לעמוד על שלה, לא לתת לאחרים לפגוע בה ואפילו נוהגת באלימות כלפי הגברים שמציקים לה.

טייט מנסה להתרחק מג'ארד ולהוציא אותו מחייה אבל היא מגלה שקשה לה, בתוך תוכה היא עדיין אוהבת אותו. היא מנסה לגלות מה הוא מסתיר ולמה הוא שונא אותה. הם מתקרבים ומתרחקים, עוברים עליות ומורדות. היא יוצאת עם אחרים, הוא מחליף בחורות כל כמה ימים.

לאט לאט ג'ארד נחשף בפניה ומגלה לה את סודו וכשנדמה שהם משלימים ומתקרבים, קורה משהו מאד מכעיס ומאד פוגע שלא נראה שיש ממנו דרך חזרה.

מה הסוד שג'ארד מסתיר? מה יעלה בגורל הזוג? תקראו ותגלו בעצמכם, כדאי!

 

 

 

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

רומן ראשון בסדרת נפלנו כך, מאת סופרת רבי המכר של הניו יורק טיימס, פנלופה דאגלאס.

כל מה ששמעתם על בולי הוא נכון. מדובר בספר שהוא רכבת הרים רגשית…

שמי הוא טייט. אבל הוא לא קורא לי ככה. הוא לעולם לא יקרא לי בשם חיבה. לא, הוא בקושי ידבר איתי. אבל הוא לא יניח לי לנפשי.

היינו החברים הכי טובים פעם. ואז הוא השתנה ומשימתו העיקרית בחיים הפכה להיות – להרוס את חיי. הושפלתי, עשו עליי חרמות, וריכלו עליי לאורך כל התיכון. ההתעללויות שלו, השמועות שהפיץ עליי, הפכו גרועות יותר ויותר ככל שחלף הזמן, יצאתי מגדרי שלא יראה אותי, שלא להיתקל בו. אפילו נסעתי לשנה רק כדי להימנע מלפגוש אותו.

אבל זהו, אני לא מוכנה להסתתר יותר, ולא אתן לו להרוס לי את השנה האחרונה בתיכון. הוא אולי לא השתנה, אבל אני השתנתי. הגיע הזמן להשיב מלחמה.

שנאה או התאהבות? אהבה ראשונה או שברון לב ראשון? רומן נעורים הנוגע בלבבות נשים בכל גיל.

תגובות

תגובות