אני אף אחת

תמונה של הספר אני אף אחת

מחבר: קארין סלוטר, הוצאה לאור: דני ספרים , תרגום: נועה בן-פורת, מס' עמודים: 590.

הסקירה שלי:

וואו איזה ספר מצויין! מותח ומעניין מהעמוד הראשון. אני לא חסידת ספרי מתח אבל בזכות ההמלצות המשבחות בקבוצה, החלטתי לקרוא ופשוט נשאבתי. שבועיים הייתי מרותקת לספר וגם לאחר שסיימתי הייתי צריכה כמה ימים הפסקה כדי לעכל את הסיפור. העלילה בנויה היטב, עם פרקים שמשלבים עבר והווה לסירוגין, עד שלאט לאט מתבהרת התמונה השלמה.

ספר מתח מעולה עם המון הפתעות, ממליצה בחום!

הסיפור מאד מורכב וקשה לפרט בלי לעשות ספויילרים לכן אספר רק בקצרה על העלילה.

אנדריאה היא בתה היחידה של לורה. היא מעולם לא ידעה מיהו אביה הביולוגי. אין לה עבודה מסודרת, אין לה בן זוג ואמה היא כל עולמה. היא חזרה לגור עם אמה כדי לעזור לה להתמודד עם מחלת הסרטן.

יום אחד הן הולכות למסעדה ופתאום נשמעות יריות. כשהיורה מאיים על אנדי, לורה עושה הכל בכדי להגן על בתה. אנדי המומה שאמה מתפקדת בקור רוח כזה בסיטואציה כזו מפחידה ותוהה האם היא באמת מכירה את אמה או שמא יש סודות שאמה מסתירה ממנה.

התהיות של אנדי מתגברות כאשר אמה מגרשת אותה מהבית ושולחת אותה למסע עם הוראות להגיע למקום מסויים שם תמצא דבר מפתיע שיהווה רמז לעברה של אמה.

מאותו יום, חייה של אנדי מתהפכים. היא יוצאת למסע מפחיד שבסופו היא תגלה מיהי אמה ומה זהותה האמיתית. בדרך היא תפגוש דמויות מעברה של אמה ותגלה סודות שאמה הסתירה ממנה.

במהלך המסע, גם לורה וגם אנדי ימצאו את עצמן בסכנת חיים מספר פעמים. החיים של אנדי הופכים בין יום לחיים מלאי אקשן ועניין.

מה תגלה אנדי? מיהי לורה האמיתית? מיהי אנדי?

תקראו ותגלו. ספר מתח מצויין שאי אפשר להניח מהיד. מומלץ בחום!

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

אנדריאה יודעת הכול על אמה, לורה: היא יודעת שאמה מעולם לא הסתירה ממנה סודות, ושהדבר היחיד שתמיד רצתה הוא לחיות חיי קהילה שקטים ונוחים. הרי כולנו מכירים את האימהות שלנו. או שלא? אך כל זה משתנה כשבילוי תמים בקניון המקומי הופך ברגע אחד לסיוט קטלני, ואנדריאה מגלה לפתע צד חדש של אמה. מתברר שבעברה היא הייתה מישהי שונה לגמרי. במשך כמעט שלושים שנה היא הסתירה את זהותה הקודמת ושמרה על פרופיל נמוך בתקווה שאיש לא ימצא אותה. אבל עכשיו היא נחשפה, ושום דבר כבר לא יחזור לקדמותו. אנדריאה יוצאת למסע נואש בעקבות רמזים מעברה של אמה, אך אם היא לא תצליח לחשוף את הסודות, העתיד של שתיהן עלול להיות קודר מאוד.

קארין סלוטר היא אחת מכותבי המותחנים המצליחים בעולם. ספריה נמכרו ביותר מ-35 מיליון עותקים ברחבי העולם. היא חברה קבועה בראש רשימות רבי המכר של הניו יורק טיימס ושל עיתונים חשובים נוספים. ספר זה וספרים נוספים שלה נמצאים בפיתוח לסרטים ולסדרות טלוויזיה. סלוטר חיה באטלנטה, ארה"ב.

תגובות

תגובות