אנג'ל

תמונה של הספר

מחבר: ענבל אלמוזנינו, הוצאה לאור: בוקטיק, תרגום: לא רלוונטי, מס' עמודים: 298.

הסקירה שלי:

וואו איזה ספר! סיימתי ביום וחצי, פשוט לא יכולתי להפסיק לקרוא.

זהו ספר ששייך לז'אנר האירוטי רומנטי ויש בו שילוב של אירוטיקה, אהבה ומתח. הוא כתוב טוב וערוך היטב, הוא מעניין, מרגש וזורם.

זה בהחלט אחד הספרים הכי טובים שקראתי בז'אנר הזה. הספר הזה מהווה חלק ראשון מתוך שני ספרים ואני מחכה בקוצר רוח להמשך שאמור לצאת בעוד כמה חודשים.

גבי, בחורה מוכשרת בת 23, מפתחת תוכנת הגנה בחברת הייטק. היא נוסעת עם עוד מספר עובדים מטעם החברה לפרוייקט הטמעת התוכנה באימפריית משפחת וייט.

גם דבי, חברתה הטובה ביותר, שעובדת עימה באותה חברה, מצטרפת לנסיעה.

גבי ודבי חברות אמת, הן מסורות זו לזו בצורה ראויה להערכה ואפילו לקנאה, צמד חמד.

גבי נמצאת בתהליך התאוששות מפרידה מבן זוגה לאחר חמש שנים ביחד ובנוסף היא מנסה לעכל את הסוד שהתגלה לה במקרה על אודות הוריה. הנסיעה באה לה בזמן,לנקות קצת את הראש ולהתמסר לעבודה שתשכיח ממנה קצת את הקשיים.

כאשר היא מגיעה לניו יורק, היא פוגשת את משפחת וייט, אב וארבעה בנים. בינה לבין אחד הבנים, כריסטופר, יש משיכה חזקה והשניים נסחפים ומתאהבים.

אבל מסתבר שכריסטופר הוא לא בחור פשוט, יש לו בעיות רגשיות. הוא ידוע כחובב בנות ותמונותיו עם דוגמניות צעירות מופיעות על גבי כל העיתונים. הוא חוזר ואומר לגבי שהוא לא יכול לאהוב אותה ומעוניין לשמור על הרומן שלהם בסוד. משהו מן העבר מציק לו והוא לא מוכן לדבר. לעיתים הוא מזלזל בה אבל היא לא מסוגלת להתנתק ממנו. דבי נפגעת ממנו ומערכת היחסים ביניהם חווה הרבה עליות ומורדות עד הסוף המפתיע שהותיר אותי בהלם ועם המון המון אי בהירויות ומחשבות.

הרומן עוסק בנושאים רבים כמו יחסי משפחה, חברות, נאמנות, תשוקה וזוגיות.

יש המון סיפורים ברקע לצד מערכת היחסים בין גבי לכריסטופר: אחד המנהלים מטריד אותה מינית ונעלם, מתרחשת פריצה בתוכנה ומחפשים את הפורץ, תהיות לגבי הוריה של גבי, מיהם שני הבחורים שעוקבים אחריה , מדוע חברתה מתרחקת ממנה ומשקרת לה, מיהי אימו של כריסטופר וממה היא נפטרה ועוד.

הציטוט שמופיע בגב הספר משקף בדיוק את מה שהוא מכיל: "מבלי משים נגעתי בצווארי כמו משחקת בשרשרת דמיונית, הרגשתי שאני עונדת חוליות שקרים וסודות והיא הולכת ומתהדקת".

הרבה סודות ושקרים ואי בהירויות שנותרו בסוף וכמו שכבר כתבתי, מחכה כבר לספר הבא! ממליצה בחום!

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

מבלי משים נגעתי בצווארי כמו משחקת בשרשרת דמיונית. הרגשתי שאני עונדת חוליות שקרים וסודות והיא הולכת ומתהדקת."
גבריאל מור, מטאור הייטק, מפתחת תוכנה אשר בזכותה היא נבחרת, יחד עם צוות עובדים ועם חברתה הטובה, דבי, להוביל פרויקט חובק- עולם. את הפיילוט הם מעמידים במנהטן, ניו-יורק.
אל תוך אימפריית משפחת וייט – האב, ג'ון וייט וארבעת בניו, נייתן, דניאל, אלכס וכריסטופר – נסחפת גבריאל לעולם לא מוכר, משכר בעוצמתו ואפוף סודות ושקרים.

בין גבריאל לבין כריסטופר ניצתת תשוקה מסעירה. עבור גבריאל העולם עומד מלכת. אהבתם המורכבת, המטלטלת והכובשת, יוצרת כאוס בחייהם.

מהו שם המשחק ומהם חוקיו?
האם תעמוד גבריאל בפני מהמורות העבר ומול סכנות העתיד?

רומן הביכורים של ענבל אלמוזנינו, הוא רומן מרתק, פתוח וחכם. יש בו שילוב מיוחד של מתח, ארוטיקה ואהבה. יותר מכך, הרומן בוחן את אבני הדרך המשמעותיות ביותר לאדם – משפחתיות, חברות, נאמנות, זוגיות ואובדן.

ענבל אלמוזנינו, בת ארבעים, פרילנסרית בתחום השיווק, הפרסום ויחסי ציבור. נשואה ואם לשני בנים.

תגובות

תגובות