איטלקית למתחילים

תמונה של הספר איטלקית למתחילים

מחבר: קריסטין הרמל, הוצאה לאור: הכורסא הוצאה לאור, תרגום: ניצה פלד, מס' עמודים: 286.

הסקירה שלי:

ספר רומנטי חמוד, קליל, זורם עם הפי אנד. בתקופה עמוסה, הוא בא לי בול בזמן. נהניתי מכל רגע, צחקתי, דמעתי, חייכתי ואני ממליצה בחום!

קט היא רואת חשבון רווקה בת 34. לאחרונה נפרדה מבן זוג וכרגע היא גרה לבד. בחתונה של אחותה הצעירה היא מקבלת הערות משפילות על היותה הבכורה במשפחה שעדיין רווקה והיא מחליטה שהיא חייבת לעשות שינוי בחייה.

עוד בחתונה, היא נתקלת במייקל, המסעדן האחראי על האוכל ויוצאת איתו לדייט בהתלהבות. למורת רוחה, היא מגלה פרט על המסעדן שמותיר אותה המומה. קט המיואשת מחליטה לטוס לרומא, העיר האהובה עליה, אשר ביקרה בה בעבר, אל הבחור שהכירה באותו טיול ושהיתה מאוהבת בו.

כשהיא מגיעה לרומא, גם אותו בחור מאכזב אותה וקט נשארת לבד ומתלבטת מה לעשות. מצד אחד היא רוצה לחזור הביתה אך מצד שני היא מבינה שהיא חייבת שינוי בחייה המשעממים.

קט מחליטה להישאר ברומא. היא פונה לידידה של מייקל ושוכרת ממנה דירה.

ברומא קט מכירה המון אנשים חדשים, מתיידדת עם הבחורה שמשכירה לה את הדירה ואפילו פוגשת מסעדן חתיך וג'נטלמן שמקסים אותה ולוקח אותה להרפתקאות.

קט לומדת להכיר את עצמה ואת שאיפותיה. היא מתמודדת עם פצעים מעברה, לומדת לשחרר, לסלוח ומתחילה לחיות.

אמה של קט נטשה אותה בגיל צעיר וקט תמיד היתה כמו אמא לאחותה ודאגה לאביה. היא האשימה את עצמה בפרידה של הוריה עקב כך היא תמיד שאפה לרצות את כולם ואף פעם לא חשבה על עצמה.

ברומא לקט יהיה המון זמן לנסות לברר מדוע אמה עזבה ומה באמת קרה בין הוריה והיא תיאלץ להתמודד עם גילויים חדשים ומפתיעים.

מה תגלה קט? האם תזכה לאהבה אמיתית?

תקראו ותגלו.

 

 

תקציר, כפי שמופיע בגב הספר:

קט קונלי לא לוקחת סיכונים.
היא עובדת כרואת חשבון וגרה במרחק ביטחון ממשפחתה במנהטן.
היא גם בת 34, לא נשואה, ובלי שום סיכוי ליחסים רומנטיים באופק.
לאחר תקרית משפילה בחתונה של אחותה הצעירה, היא מחליטה להעז ולטוס לרומא בעקבות פרנצ'סקו, הגבר שבו התאהבה שלוש-עשרה שנים קודם לכן בטיול לאיטליה.

כשמתברר שפרנצ'סקו שונה מהגבר שזכרה, קט נסחפת לרחובותיה של רומא ללא שום רשת בטחון. בעזרתה של מלצרית אקסצנטרית עם דירה פנויה להשכרה, מסעדן יפה תואר שמכנה אותה "הנסיכה אן", וסודות משפחה שרק רומא תוכל לחשוף, קט מגלה שאפשר למצוא את האושר ברכיבה על וספה דוהרת… אם רק תהיה מוכנה לקחת כמה סיכונים.

איטלקית למתחילים הוא רומן קצבי, מרגש, מצחיק ורומנטי, שיסב לקוראים הנאה צרופה מתחילתו ועד סופו. זהו אחד מספריה המוקדמים של קריסטין הרמל, שכתבה את רבי המכר "המתיקות שבשכחה", "החיים שנועדו לי", "כשניפגש שנית", "רק עוד יום אחד" ו"הדירה ברחוב אמלי".

תגובות

תגובות